Podsumowanie Festiwalu dla Myślących marzec 2019

Pierwsza edycja Festiwalu w 2019 roku za nami. Zawody odbyły się w dniach 9 - 10 marca 2019 r.

Przez 2 dni rywalizacja przebiegała w następujących dyscyplinach: kostka Rubika, warcaby, speedstacking (układanie kubków na czas), scrabble, puzzle, brydż sportowy.

W rywalizacji układania kubków na czas wyniki układały się następująco:

Dziewczęta starsze:                                    Dziewczęta młodsze:                              Chłopcy starsi:                                   Chłopcy młodsi:

1. Julia Kuciemba                                           1. Zuzanna Godyń                                    1. Maciej Pająk                                   1. Jakub Gogolewski

2. Adrianna Parol                                          2. Julia Andrzejewicz                                2. Wiktor Dębik                                   2. Maksymilian Zyk

3. Aleksandra Pająk                                      3. Anna Parol                                            3. Adrian Piwnik                                 3. Karol Godyń

 

W rywalizacji warcabistów w  warcabach 100-polowych wyłoniono zwyciężców w 4 konkurencjach:

 

KATEGORIA OPEN                                      KATEGORIA DO 15 LAT                                 KATEGORIA DO 10 lat                     KATEGORIA DO 8 LAT                        ENTUZJAŚCI OPEN:

1. Marcin Grzesiak                                        1. Mateusz Muzaj                                              1. Marcin Kamiński                            1. Fabian Zalewski                                1. Adam Seremak

2. Marian Wociak                                          2. Filip Zalewski                                                2. Krzysztof Brajczewski                    2. Szymon Rokicki                                 2. Kacper Kamiński

3. Grażyna Grzesiak                                     3. Michał Muzaj                                                 3. Zofia Grzesiak                               3. Magdalena Brajczewska                   3. Aleksandra Zajączkowski

4. Marcin Zajączkowski                                 4. Maria Zajączkowska

W rywalizacji układania kostki Rubika wyniki układały się następująco:

RYWALIZACJA DRUŻYNOWA:

1. Bracia Dąbrowscy i Ja - Piotr Olszewski, Marek Dąbrowski, Stanisław Dąbrowski

2. Przyjaciele CFLa - Michał Wojcieszek, Jakub Zarębski, Cyprian Kalbarczyk

3. Orły WLS - Przemysław Rogalski, Michał Bogdan, Hubert Badocha

A wyniki w klasyfikacji wieloboju speedcubingowego, który był najważniejszą klasyfikacją w konkurencji speedcubingu, prezentują się następująco:

1. Michał Wojcieszek

2. Piotr Olszewski

3. Jakub Zarębski

Natomiast w poszczególnych konkurencjach były następujące:

          2x2x2                                         3x3x3                             4x4x4                               PYRAMINX                                3x3x3 JEDNĄ RĘKĄ

1. Michał Stachurski         1. Michał Wojcieszek              1. Jakub Zarębski                  1. Piotr Olszewski                         1. Hubert Badocha

2. Maciej Wróblewski        2. Jakub Zarębski                   2. Stanisław Dąbrowski         2. Przemysław Rogalski                2. Arkadiusz Abramowski

3. Michał Wojcieszek        3. Stanisław Dąbrowski          3. Mateusz Zieliński               3. Maciej Wróblewski                    3. Przemysław Rogalski

 

W rywalizacji układania puzzli na czas najlepsza "szóstka" zawodów to:

1. Mikołaj Salamon

2. Piotr Olszewski

3. Mateusz Laskus

4. Hubert Badocha

5. Wiktor Kowalski

6. Piotr Zieliński

W turnieju brydża sportowego par wyniki ułożyły się w następujący sposób:

1. Włodzimierz Urbanowicz i Henryk Drobniak

2. Grażyna Jakulska i Edward Krusiewicz

3. Tomasz Podlasin i Marek Janota

4. Andrzej Pryjomski i Tadeusz Warowny

5. Jarosław Chapski i Jan Syska

6. Joanna Serwatowska i Bogdan Dejnakowski

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Festiwalu na naszym profilu na Facebooku :)